ŞİRKETİNİZ İÇİN DOĞRU ÇÖZÜM

Her patlama tehdidi, benzersiz bir zorluk çıkarır. Yanıcı toz veya buharın patlayıcılık özellikleri, çalışma koşulları, tankın konumu ve bağlı kanallar gibi değişkenlerin tamamı patlama risklerini etkileyebilir ve söz konusu tehdidin dikkate alınmasına yönelik en iyi patlama çözümünün ne olduğuna dair karara etki edebilir. IEP Technologies, her bir uygulama için özel olarak tasarlanmış çeşitli patlamaya karşı koruma seçenekleri sunabilmektedir. IEP Technologies şirketini oluşturan dört şirket, 1950 yılından beri, dünyanın her yerinde her yıl onlarca patlamayı tespit edip bastıran 8.000'in üzerinde patlamaya karşı koruma sistemi tesis etmiştir.

 • Malzeme Testleri

  ASTM, U.S. DOT, UN vb. tarafından yayımlanan kabul edilmiş test yöntemlerini kullanan IEP Technologies Combustion Research Center (Yanma Araştırma Merkezi), işlenen malzemelerinizin yanma özelliklerini belirlemek için testler uygulayabilmektedir.

 • Patlamaya Karşı Koruma

  IEP Technologies sistemleri, ister patlama riskini en aza indirerek ister hızlı ve etkili kıvılcım tespit sistemleri sağlayarak olsun dayanıklı ve güvenilir bir koruma çözümü sağlar; IEP'nin misyonu, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve operasyondaki kesintileri ortadan kaldırmaktır.

 • Bileşenler

  En iyi patlamaya karşı koruma çözümü ister baskılama, ister tahliye isterse de izolasyon olsun, IEP Technologies, ihtiyaçlarınız için doğru ürünleri sunmaktadır. Sistem bileşenlerimiz, örneğin ATEX ve NFPA tarafından gerekli görülen onayları almak için titiz üçüncü taraf testlerinden geçmektedir.

 • Hizmet ve Destek

  Patlama riski sizi endişelendiriyor mu?
  Hemen bir uzman görüşüne başvurun!


Patlama riski sizi endişelendiriyor mu?
Hemen bir uzman görüşüne başvurun!