SERVİS VE DESTEK

Patlamaya karşı koruma çözümünüzde IEP Technologies'e güvendiğiniz için teşekkürler

IEP Müşterisi olarak, IEP Technologies'in “YOU FIRST” müşteri memnuniyet programının bir parçası olacaksınız. Bu program, tüm IEP Technologies kuruluşlarının, süreç ve çalışanlarınızı korumak için yapılan yatırımdan memnun olmanızı sağlamak için gereken her şeyi yapma taahhüdünü vurgulamaktadır. Patlamaya karşı korumada dünya lideri olarak, uzmanlarımız ve sunduğumuz çözümlerin her seferinde sizin beklentilerinizi aşmasını sağlamaktan gurur duyuyoruz.

YOU FIRST programının önemli bir kısmı iletişimdir; bu nedenle size CEO'muz Randy Davis'e doğrudan ulaşabileceğiniz bir telefon numarası ve e-posta adresi verilecek ve bu projedeki beklentinize uygun şekilde performans göstermediğimizi düşünüyorsanız doğrudan kendisiyle iletişime geçmeniz istenecek.

Projeniz tamamlandıktan sonra çok kısa bir çevrimiçi müşteri memnuniyet anketi ile geri bildirim vermeniz istenecek. Sizin verdiğiniz bilgiler, "YOU FIRST" taahhüdümüzü korumamıza ve ekibimizin şirketinize daha iyi hizmet sunmasına yardım edecektir.

YouFirst

Sistem Mühendisliği

IEP Technologies, her uygulama için patlamaya karşı koruma çözümleri tasarlamak üzere deneyimli sistem mühendisleriyle çalışmaktadır. IEP Technologies'in sistem mühendisleri, her uygulamaya en uygun çözümü tasarlayabilmek için ileri düzey bilgisayarlı modelleme araçları kullanırlar. Özelleştirilmiş sistem çizimleri, kılavuzlar ve satış sonrası desteğin geliştirilmesi işleri, günlük olarak bu uzmanlar ekibi tarafından yerine getirilir.


Saha Hizmeti

IEP Technologies, endüstrideki en büyük saha hizmet ekibine sahiptir. Bu saha hizmet grubu, dünyanın her yerinde patlamaya karşı koruma tesisatlarını desteklemek için büyük bir kapsama alanı sağlar. Saha hizmet teknisyenleri, ilk sistem kontrolü/işletmeye alma, rutin sistem denetimleri ve gerekirse acil hizmet işleri yaparlar.

Hizmet Merkezleri

Endüstriyel süreçler, baskılanmış bir patlama durumunda bile, kârlı halde kalabilmek için kesinti süresini en aza indirmelidir.Bu nedenle de IEP Technologies, yedek parça için yerel kaynak sağlamak ve acil durumda müdahale için haftanın 7 günü 24 saat destek vermek üzere çok sayıda yetkili Hizmet Merkezi'ne sahiptir.


Patlama riski sizi endişelendiriyor mu?
Hemen bir uzman görüşüne başvurun!