HOERBIGER EMNİYET ÇÖZÜMLERİ

İş ortağınız gibi çalışıyoruz uygulamanız için uygun koruma çözümü geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. İhtiyaçlarınız her zaman ön plandadır. ABD, İngiltere, Almanya ve Avusturya’daki üretim olanaklarımıza güvenin. En yüksek kalite standartlarını garanti ediyoruz.


2015’te HOERBIGER, tüm dünyada işleme tesislerine en iyi patlamaya karşı koruma çözümlerini getirmek için yola çıktı.

Bu amaca yönelik ilk adımlar IEP Technologies, Newson Gale ve Brilex’in devralınmasıyla atıldı.

Bu şirketlerin yenilikçi teknolojileriyle HOERBIGER’in küresel ağı bir araya gelerek HOERBIGER Emniyet Çözümleri’ni tüm dünyadaki müşteriler için güvenilir koruma ortağı haline getirdi.

HOERBIGER Emniyet Çözümleri’nin tüm üyeleri ile endüstriyel patlamaya karşı koruma konusunda tüm hususlarda irtibat kurabilirsiniz:

  • Materyal patlayıcılık testi
  • Patlama önleme
  • Patlama baskılama/tahliyesi/izolasyonu

Taahhüdümüz

Profesyonel ortak
İş ortağınız gibi çalışıyoruz ve uygulamanız için uygun koruma çözümü geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Operasyonel emniyete önem verilmelidir. İşinizi ve süreçlerinizi anlamak için sistemli çalışıyoruz.

Size uygun teknoloji
İhtiyaçlarınız her zaman ön plandadır. Derin işleme bilgisi, sizin teknolojiye değil teknolojinin size uygun olduğundan emin olur.

En yüksek kalitede standartları
ABD, İngiltere, Almanya ve Avusturya’daki üretim olanaklarımıza güvenin. En yüksek kalite standartlarını garanti ediyoruz.

​BİZ KİMİZ

Newson Gale, 30 yıldan fazladır elektrostatik kıvılcım boşalmasının neden olduğu yangın ve patlama risklerini en aza indirgemektedir. Newson Gale, elektrostatik tehlikelerin önlenmesi konusunda sektörün önde gelen ismidir.
IEP Technologies’in baskılama, izolasyon, alevsiz ve patlama panel tahliyesi dahil aktif ve pasif patlamaya karşı koruma çözümleri çalışanları ve ekipmanları 60 yıldan fazladır endüstriyel patlamaların yıkıcı sonuçlarından korumaktadır.

IEP Technologies, güvenilir markaların birleşmesiyle ortaya çıkmıştır: Kidde, Incom, Fenwal ve Brilex.
HOERBIGER, patlama tahliyesi konusunda 50 yıldan fazladır lider konumdadır. HOERBIGER EV vanaları, yağ buharı ve gaz patlamalarının etkilerine karşı kişilere ve ekipmana güvenilir koruma sunar.

Patlama riski sizi endişelendiriyor mu?
Hemen bir uzman görüşüne başvurun!